VYTLAČIŤ
VŠETKY ČASY
ONLINE
SLOVENSKY
ENGLISH
*
IHCC
HHCC
MSR
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
SOBOTA 30.05.2015
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
NEDEĽA 31.05.2015
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
International Hill Climb Cup
Historic Hill Climb Championship
Majstrovstvá Slovenska
Majstrovstvá Slovenska Historické automobily
Slovenský kopcový pohár
Absolútne poradie
Slovenská trofej HA pravidelnosť
Pohár Autoklubu Košice
skupina ...
Kategória I
Kategoria II
Juniori
Skupina A
Skupina E1
Skupina N
Výsledky súťažných jázd v nedeľu 31.5.2015
Majstrovstvá Slovenska
Por.
Štč.
Súťažiaci
Jazdec
Nár.
Vozidlo
Trieda
1.jazda
2.jazda
Spolu
Strata
1.
34
XIQIO Racing
ONDREJ Tomáš
SVK
ŠKODA
Fabia WRC
A+2000
2:05.175
2:03.288
4:08.463
2.
11
Drotár Autosport
DROTÁR Igor
SVK
MITSUBISHI
Lancer WRC
E1+3000
2:05.652
2:04.047
4:09.699
01.236
01.236
3.
14
Jantar Team s.r.o.
MILOŇ Ján
SVK
ŠKODA
Fabia WRC
E1+3000
2:06.837
2:07.956
4:14.793
06.330
05.094
4.
53
L Racing s.r.o.
MAJERČÁK Vlastimil
SVK
MITSUBISHI
Lancer Evo IX
N+3000
2:09.729
2:09.833
4:19.562
11.099
04.769
5.
35
XIQIO Racing
CSERHALMI Tibor
SVK
MITSUBISHI
Lancer Evo IX
A+3000
2:13.149
2:14.726
4:27.875
19.412
08.313
6.
16
Peter Slávik
SLÁVIK Peter
SVK
MITSUBISHI
Lancer
E1+2000
2:14.452
2:14.315
4:28.767
20.304
00.892
7.
20
Slovak National HC Team
AMBRÚZ Peter
SVK
VAUXHALL
Vectra ST
E1-2000
2:14.963
2:14.233
4:29.196
20.733
00.429
8.
18
MRM Motorsport
JUHAS Martin
SVK
BMW
M3
E1+2000/2WD
2:16.145
2:14.660
4:30.805
22.342
01.609
9.
33
Slovak National HC Team
JUREŇA Peter
SVK
MITSUBISHI
Lancer Evo VI
A+2000
2:15.214
2:15.806
4:31.020
22.557
00.215
10.
22
Steps Nitra Racing
HROBA Oto
SVK
CITROEN
Saxo 1,6
E1-1600
2:18.845
2:18.661
4:37.506
29.043
06.486
11.
17
Slovak National HC Team
FLOREK Peter
SVK
NISSAN
350 Z
E1+2000
2:20.047
2:22.004
4:42.051
33.588
04.545
12.
47
KESKO Racing
ONDREJ Christopher
SVK
OPEL
Adam
A-1600
2:22.062
2:22.694
4:44.756
36.293
02.705
13.
23
Steps Nitra Racing
HROBA Martin
SVK
ŠKODA
Fabia 1.4
E1-1600
2:25.703
2:24.459
4:50.162
41.699
05.406
14.
21
QALT Racing Team
GRUMICH Mário
SVK
ŠKODA
Fabia
E1-2000
2:26.249
2:25.433
4:51.682
43.219
01.520
15.
57
Strong Racing Team
KACVINSKÝ Andrej
SVK
RENAULT
Clio Sport
N-2000
2:27.690
2:28.831
4:56.521
48.058
04.839
16.
41
Vladimír Podmajerský
PODMAJERSKÝ Vladimír
SVK
PEUGEOT
206 RC
A-2000
2:28.478
2:28.054
4:56.532
48.069
00.011
17.
58
Kesko Racing
FUSKO František
SVK
SEAT
Leon Tdi
N-2000
2:28.837
2:29.282
4:58.119
49.656
01.587
18.
40
Strong Racing Team
HUDY Vladimír
SVK
HONDA
Civic Type-R EP3
A-2000
2:28.992
2:29.406
4:58.398
49.935
00.279
19.
39
Strong Racing Team
ČAMBÁLIK Bohumír
SVK
HONDA
Civic Type-R EP3
A-2000
2:29.348
2:29.365
4:58.713
50.250
00.315
20.
25
Energy Oil Motorsport
GALLOVIČ Mario
SVK
PEUGEOT
106 Xsi
E1-1600
2:36.140
2:36.058
5:12.198
1:03.735
13.485
21.
56
Peter Kacvinský
KACVINSKÝ Peter
SVK
RENAULT
Clio RS
N-2000
2:36.369
2:36.639
5:13.008
1:04.545
00.810
22.
36
Energy Oil Motorsport
HORŇÁK Pavol
SVK
MITSUBISHI
Lancer Evo VI
A+2000
2:37.670
2:35.607
5:13.277
1:04.814
00.269
23.
60
Kesko Racing
TOKOLI Štefan
SVK
ŠKODA
Fabia
N-2000
2:38.206
2:37.507
5:15.713
1:07.250
02.436
24.
59
PUNCH racing
KURIAN Ľubomír
SVK
CITROEN
DS3 R1
N-2000
2:39.449
2:39.420
5:18.869
1:10.406
03.156
25.
48
L Racing s.r.o.
PAVLÍK Denis
SVK
ŠKODA
Fabia
A-1400
2:44.019
2:46.115
5:30.134
1:21.671
11.265
26.
42
AK Revúca
BOLAČEK Štefan
SVK
ŠKODA
Fabia RS TDI
A-2000
2:48.000
2:47.871
5:35.871
1:27.408
05.737
27.
10
Martin Matuška
MATUŠKA Martin
SVK
MATUŠKA
F1.26
E2-SS
2:51.877
2:53.331
5:45.208
1:36.745
09.337
12
L Racing s.r.o.
BÉREŠ
Jozef
SVK
MITSUBISHI Lancer Evo III
E1+3000
odstúpil
24
BETI Racing Team
PAZDERÁK
Marek
SVK
LADA VFTS
E1-1600
odstúpil
52
KL Racing Team
KUKUČKA
Tomáš
SVK
MITSUBISHI Lancer Evo IX
N+3000
odstúpil
55
MIPA racing
MOLNÁR
Jozef
SVK
FORD Fiesta ST150
N-2000
2:37.314
neštart.