VYTLAČIŤ
VŠETKY ČASY
ONLINE
SLOVENSKY
ENGLISH
*
IHCC
HHCC
MSR
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
SOBOTA 30.05.2015
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
NEDEĽA 31.05.2015
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
International Hill Climb Cup
Historic Hill Climb Championship
Majstrovstvá Slovenska
Majstrovstvá Slovenska Historické automobily
Slovenský kopcový pohár
Absolútne poradie
Slovenská trofej HA pravidelnosť
Pohár Autoklubu Košice
skupina ...
Kategória I
Kategoria II
Juniori
Skupina A
Skupina E1
Skupina N
Štartová listina pre nedeľu 31.5.2015
Majstrovstvá Slovenska
Por.
Štč.
Súťažiaci
Jazdec
Nár.
Vozidlo
Trieda
1.
10
Martin Matuška
MATUŠKA Martin
SVK
MATUŠKA F1.26
E2-SS
2.
60
Kesko Racing
TOKOLI Štefan
SVK
ŠKODA Fabia
N-2000
3.
59
PUNCH racing
KURIAN Ľubomír
SVK
CITROEN DS3 R1
N-2000
4.
58
Kesko Racing
FUSKO František
SVK
SEAT Leon Tdi
N-2000
5.
57
Strong Racing Team
KACVINSKÝ Andrej
SVK
RENAULT Clio Sport
N-2000
6.
56
Peter Kacvinský
KACVINSKÝ Peter
SVK
RENAULT Clio RS
N-2000
7.
55
MIPA racing
MOLNÁR Jozef
SVK
FORD Fiesta ST150
N-2000
8.
53
L Racing s.r.o.
MAJERČÁK Vlastimil
SVK
MITSUBISHI Lancer Evo IX
N+3000
9.
52
KL Racing Team
KUKUČKA Tomáš
SVK
MITSUBISHI Lancer Evo IX
N+3000
10.
48
L Racing s.r.o.
PAVLÍK Denis
SVK
ŠKODA Fabia
A-1400
11.
47
KESKO Racing
ONDREJ Christopher
SVK
OPEL Adam
A-1600
12.
42
AK Revúca
BOLAČEK Štefan
SVK
ŠKODA Fabia RS TDI
A-2000
13.
41
Vladimír Podmajerský
PODMAJERSKÝ Vladimír
SVK
PEUGEOT 206 RC
A-2000
14.
40
Strong Racing Team
HUDY Vladimír
SVK
HONDA Civic Type-R EP3
A-2000
15.
39
Strong Racing Team
ČAMBÁLIK Bohumír
SVK
HONDA Civic Type-R EP3
A-2000
16.
37
L Racing s.r.o.
ŠPAVELKO Marek
SVK
NISSAN Pulsar GTI-R
A+2000
17.
36
Energy Oil Motorsport
HORŇÁK Pavol
SVK
MITSUBISHI Lancer Evo VI
A+2000
18.
34
XIQIO Racing
ONDREJ Tomáš
SVK
ŠKODA Fabia WRC
A+2000
19.
33
Slovak National HC Team
JUREŇA Peter
SVK
MITSUBISHI Lancer Evo VI
A+2000
20.
25
Energy Oil Motorsport
GALLOVIČ Mario
SVK
PEUGEOT 106 Xsi
E1-1600
21.
24
BETI Racing Team
PAZDERÁK Marek
SVK
LADA VFTS
E1-1600
22.
23
Steps Nitra Racing
HROBA Martin
SVK
ŠKODA Fabia 1.4
E1-1600
23.
22
Steps Nitra Racing
HROBA Oto
SVK
CITROEN Saxo 1,6
E1-1600
24.
21
QALT Racing Team
GRUMICH Mário
SVK
ŠKODA Fabia
E1-2000
25.
20
Slovak National HC Team
AMBRÚZ Peter
SVK
VAUXHALL Vectra ST
E1-2000
26.
18
MRM Motorsport
JUHAS Martin
SVK
BMW M3
E1+2000/2WD
27.
17
Slovak National HC Team
FLOREK Peter
SVK
NISSAN 350 Z
E1+2000
28.
16
Peter Slávik
SLÁVIK Peter
SVK
MITSUBISHI Lancer
E1+2000
29.
15
L Racing s.r.o.
LIPTÁK Peter
SVK
MITSUBISHI Lancer Evo VIII
E1+3000
30.
14
Jantar Team s.r.o.
MILOŇ Ján
SVK
ŠKODA Fabia WRC
E1+3000
31.
12
L Racing s.r.o.
BÉREŠ Jozef
SVK
MITSUBISHI Lancer Evo III
E1+3000
32.
11
Drotár Autosport
DROTÁR Igor
SVK
MITSUBISHI Lancer WRC
E1+3000